Kaspersky
Endpoint Security
for Business

متخصصان IT هر روز این مساله را به ما یادآوری می کنند که حرفه آنها بیش از پیش، رو به پیچیدگی و دشواری است.

فعالیت در صنعت IT حرفه دشواری است اما در حال حاضر سطح پیچیدگی شبکه‌ها و دستگاه‌های الکترونیکی متصل به اینترنت مهار ناپذیر به نطر می‌رسد. کمبود منابع، کاهش بودجه و وجود کاربرانی که اصول و خط مشی‌ها را نادیده می گیرند همواره دغده های طاقت فرسایی بوده است. انبوه اطلاعات که زمانی در یک نقطه متمرکز بود، حال در سطح سیستم‌های کامپیوتری، گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها گسترش یافته است. این در حالیست که بسیاری از این دستگاه‌های الکترونیکی در کافی شاپ ها، هواپیماها و حتی تاکسی‌ها به جریان اطلاعات متصل است. از این گذشته وصله کردن برنامه‌ها برای جلوگیری از آسیب پذیری‌ها به یک مشغولیت تمام وقت تبدیل شده است (البته اگر پی ببرید که چه برنامه‌هایی روی سیستم شما واقعا در حال اجراست). این پیچیدگی بعضی از سازمان‌ها را وادار کرده است تا سطح امنیتی خود را ارتقا دهند.

شما به راه جدید و ساده‌ای برای مقابله با تغییرات و تهدیدات نیاز دارید.

kaspersky-endpoint-table

 

کسپرسکی از فهرست بلند بالایی از فناوری ها بر خوردار است. تمام این فناوری ها تحت کد پایه یکسانی عمل می کند و تحت پشتیبانی شبکه امنیتی کسپرسکی (Kaspersky Network Security) قرار دارد تا مشتریان سطح عالی امنیت مورد نیاز خود را دریافت کنند.

به طور خلاصه،کسپرسکی نخستین پلتفورم امنیتی این حوزه را از پایه به وجود آورده است تا کاربران به آسانی دنیای پیش روی خود را کنترل و محافظت کنند.

کدام نسخه مناسب تر است ؟

Kaspersky Endpoint Security for Business, CORE

با بهره گیری از ایستگاه کار امنیتی ضد بد افزار و قدرتمند کسپرسکی که موفق به کسب جوایز زیادی شده است و همچنین با استفاده از یک فایروال، مرکز امنیتی کسپرسکی (Kaspersky Security Center) به عنوان کنسول مدیریتی هوشمند افزوده شده است.این محصول دوای درد مشتریانی است که فقط به دنبال یک ضد بدافزار هستند.

Kaspersky-Core 

Kaspersky Endpoint Security for Business, SELECT

امنیت ایستگاه‌های کاری و سرور‌های فایل، کنترل و تهیه فهرست برنامه‌های مورد اعماد، کنترل دستگاه‌ها و کنترل وب، مجموعه‌ای از امکانات نسخه Select کسپرسکی است. در این نسخه همچنین یک راهکار امنیتی موبایلی گنجانده شده است که شامل یک مرورگر امنیتی (endpoint security agent) و سیستم مدیریت دستگاه های موبایل (MDM) می‌‌شود. اگر نیاز شما محافظت از نیروی کار سیار و اجرای سیاست های IT است، نسخه Select احتمالا محصول مناسب شماست.

Kaspersky-Select

Kaspersky Endpoint Security for Business, ADVANCED

کسپرسکی در نسخه Advanced محافظت از اطلاعات را در قالب رمزگذاری فایل ها یا رمزگذاری کامل هارد دیسک ارایه کرده است. یکی دیگر از قابلیت‌های جدید این نسخه مدیریت سیستم های کسپرسکی (Kaspersky System Management) است که امنیت و بهره‌وری را با هم ادغام می کند. مجموعه وسیع امکانات نسخه Advanced شامل ابزاری اساسی می شود که به مدیر اجازه انجام این اقدامات را می‌دهد:

  • ساخت و ذخیره سازی فایل های image و راه اندازی از راه دور سیستم ها
  • اولویت بخشی به ترمیم آسیب پذیری های سخت افزاری و نرم افزاری با استفاده از ترکیب قدرتمند فناوری های اسکن آسیب پذیری ها (Vulnerability Scanning) و مدیریت هوشمند وصله ها (Intelligent License Management).
  • چگونگی استفاده از مجوز های نرم افزاری و همخوانی با مدیریت مجوز نرم افزاری (Software License Management)
  • تعیین سیاست های دسترسی به اطلاعات و زیر ساخت ها برای کاربران و کاربران مهمان از طریق کنترل ورود به شبکه (NAC).
  • استقرار نرم افزار های جدید و به روز رسانی نرم افزار ها از راه دوز برای کاربران از طریق کنسول مرکزی. 

Kaspersky-Advanced

Kaspersky Total Security for Business

محصول برتر کسپرسکی یعنی Kaspersky Total Security for Business شامل امکانات تمام نسخه های قبلی است و بیش از پیش امنیت شما را در اینترنت، ایمیل و سرور های Collaboration فراهم می کند. این نسخه راهکاری ایده آل برای سازمان‌هایی است که نیازمندی‌های امنیتی گسترده‌ای دارند و برای تمامی سطوح شبکه سطح عالی امنیت را طلب می کنند.

Kaspersky-Total

KASPERSKY
SECURITY FOR
BUSINES
Our technologies, and how they work together for you

 

  Core Select Advanced Total Managed
by Security
Center
Available
in a Targeted
Solution
Anti-Malware
 . 
 . 
 
Firewall
 
Application Control
 
 
Device Control
 
 
Web Control
 
 
File Servers
 
Mobile Endpoint Agent
 
Mobile Device Management
 
Encryption Technology
 
 
 
OS Image Management 
 
 
License Management
 
 
Vulnerability Management
 
 
Patch Management
 
 
Network Admission Control
 
 
Collaboration
 
 
 
 
Mail Servers
 
 
 
 
Internet Gateways
 
 
 
 
Virtualization
 
 
 
 
 . 
Storage