سبد خرید شما خالی است

مرجع آنتی ویروس ایران یکی از خانواده های گروه فناوری اطلاعات نیماک می باشد ، که در سال ۱۳۸۳ با هدف ارائه راهکار ها و محصولات امنیتی برای ارگان ها ، مشاغل کوچک و بزرگ و کاربران خانگی تأسیس شد . سایت آنتی ویروس ایران با برسی تخصصی آنتی ویروس ها و نرم افزارهای امنیتی و برسی تهدیدات سایبری و ارائه اخبار و مقالات مرتبط سعی بر آگاهی هرچه بیشتر مشتریان و کاربران از خطرات احتمالی را دارد . رسالت گروه فناوری اطلاعات نیماک عرضه محصولات اورجینال و آگاهی رسانی به کاربران از خطرات محصولات تقلبی و جلوگیری از نقض حریم خصوصی کاربران در برابر مجرمان و سودجویان اینترنتی می باشد .

۰+
سال فعالیت
۰+
مشتریان دولتی
۰+
مشتریان غیر دولتی
۰+
فروش آنتی ویروس

درباره مرجع آنتی ویروس ایران

مرجع آنتی ویروس ایران فعالیت خود را در سال ۱۳۶۹ در فروشگاهی کوچک در خیابان جمهوری و با عرضه نرم افزار برای کامپیوترهای اسپکتروم، کمودور ۶۴، آمیگا ۵۰۰ و کامپیوترهای شخصی ۸۰۸۶ آغاز و تا کنون به فعالیت خود حول محور انفورماتیک ادامه داده است. از افتخارات ما عرضه آنتی ویروس در سال ۱۳۷۳ برای مقابله به ویروس کامپیوتری OneHalf می‌باشد.

مرجع آنتی ویروس ایران با اطلاع رسانی اخبار مهم و فعالیت‌های جدید صورت گرفته در حوزه ضد ویروس به کاربران کمک می‌کند تا با امنیت بیشتری از دستگاه خود استفاده نمایند.

روزانه بر تعداد ویروس‌ها و کدهای مخربی که قابلیت اجرا و ‫انتقال خودکار دارند، افزوده می‌شود. این ویروس‌ها از طریق ‫انواع حافظه‌های جانبی منتقل می‌شوند.